logo
Про фонд
Програми
Новини
Медіатека
Контакти
ua
en
search
facebooktwitteryoutubeinstagram
/images/common/burger-menu.svg

Реалізовані програми

Благодійна допомога під час пандемії COVID 19

youtube-iconyoutube-icon
Завдяки зусиллям Фонду «Відкрий Україну», було надано значну благодійну допомогу Чернівецькій області під час пандемії COVID-19.
На допомогу було спрямовано 13000 рукавиць, 1000 респіраторів FFP3, понад 1000 сертифікованих тест-систем, 300 літрів дезинфікуючих засобів та понад 200 комплектів захисних костюмів для медичного персоналу. Ці ресурси передали для подальшого розподілення за потребами міських медичних закладів Чернівецької міської лікарні №1, яка визначена як базова у лікуванні хворих із COVID-19.
youtube-iconyoutube-icon
Це було важливим кроком для забезпечення належного захисту медичного персоналу, який першим став на передовій в боротьбі з цією небезпечною хворобою. Фонд «Відкрий Україну» дякує всім, хто долучився до цієї благодійної ініціативи та допоміг у цій нелегкій ситуації. Разом ми зможемо подолати цю пандемію та залишатися здоровими та безпечними.
Культурні горизонти
image
Програма «Культурні горизонти» презентувала культурні здобутки сучасної України за кордоном та сприяла посиленню співпраці між культурним середовищем України й інших європейських країн.
Фонд «Відкрий Україну» надавав міні-гранти на подорожні витрати для українських митців задля обміну мистецьким досвідом на міжнародному рівні та покращення взаємодії українських й іноземних митців. Ці гранти надавали українським митцям можливість представити свої здобутки усьому світові.
Надані гранти у 2019 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2018 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2017 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2016 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2014 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2013 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2012 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2011 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2010 році
Завантажити
download
Надані гранти у 2009 році
Завантажити
download
location
Україна, Kиїв, 01001
© Благодійний фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»