logo
Про фонд
Програми
Новини
Медіатека
Контакти
ua
en
search
facebooktwitteryoutubeinstagram
/images/common/burger-menu.svg

Благодійна допомога

Проект «Дрони для фронту»: Допомога українським захисникам
charity-img-1
charity-img-mob
З перших днів війни фонд Арсенія Яценюка робить все, щоб наблизити нашу перемогу. Не виключенням став і новий проект «Дрони для фронту». Метою проекту є підтримка українських військових в забезпеченні ефективної розвідки та знешкодженні ворога.
На першому етапі проекту було придбано сучасний навчальний комплекс, на якому бійці можуть тренуватись у проведенні розвідки та керуванні дронами-розвідниками і дронами-камікадзе в екстремальних бойових умовах. Українські захисники тепер можуть навчитись вправності на різноманітній техніці, що дозволить їм краще використовувати дрони на полі бою.
Крім того, проект «Дрони для фронту» також передбачає придбання техніки для реального використання на фронті. Зокрема, на першому етапі було придбано 3 комплекси для навчання, 9 дронів-камікадзе та комплект з розвідувальним дроном для снайперів.
charity-img-2charity-img-3
Станом на травень 2023 року було передано 32 дрони та комплекти з розвідувальним дроном для снайперів.
Дрони стали важливим інструментом для українських військових, які використовують їх для знищення ворога та збереження життя своїх товаришів. На фронті українські оператори дронів виконують розвідку, допомагають визначити місця розташування ворожих військ та виконують контроль над позиціями наших військових.
Проект «Дрони для фронту» є важливою ініціативою, яка допоможе українським захисникам ефективніше виконувати свої завдання на фронті.
Наближаємо перемогу разом!
Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Фонд активно допомагає воїнам та жителям постраждалих міст.
За цей час, Фонд передав допомогу на понад 36 мільйонів гривень (станом на травень 2023 року). Крім того, Фонд надає допомогу постійно, збільшуючи обсяги допомоги щодня. Фонд надавав продукти, воду, медикаменти жителям найбільш постраждалих від російської агресії населених пунктів Київщини, Ізюма, Харкова, Соледара, Куп’янська, Миколаєва.
Крім цього, Фонд передає воїнам на передовій позашляховики, генератори, радіостанції, бронежилети, каски, оптичні приціли. Фонд робить все можливе, щоб допомогти воїнам та жителям постраждалих міст, які зазнають військової агресії росії.
Разом до перемоги
humanitarian-img
location
Україна, Kиїв, 01001
© Благодійний фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»