
Конкурсний відбір на 11-й Київський Безпековий Форум для молоді завершено
24.11.2025, 7:15
Конкурсний відбір для участі в 11-му Київському Безпековому Форумі для молоді GEN W²: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ завершено. Серед кількох сотень кандидатів було відібрано 150 молодіжних лідерів, яким надіслано листи-підтвердження участі.
Нагадаємо, молодіжний форум щороку проводить Фонд Арсенія Яценюка Open Ukraine («Відкрий Україну»).
Захід відбудеться 5 грудня у Києві. Його учасники отримають нові знання, унікальний досвід та приналежність до спільноти лідерів, які творять майбутнє України.
Окрім того, у них буде можливість пройти стажування у Фонді під час підготовки до щорічного основного Київського Безпекового Форуму, що традиційно відбувається у квітні.
More articles

Лише перемога України гарантує безпеку Європи, зворотний сценарій стане катастрофою, – голова КБФ у Брюсселі

В Києві відбувся 11-й Безпековий Форум для молоді, організований Фондом “Відкрий Україну”

5 грудня відбудеться 11-й Київський Безпековий Форум для молоді
GEN W²: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ

Конкурсний відбір на 11-й Київський Безпековий Форум для молоді завершено

«Вбити лучника, а не ганятися за стрілами». Яценюк на Берлінській безпековій конференції закликав Захід надати Україні далекобійну зброю

Яценюк закликав Німеччину надати ракети Taurus: «Путін хоче занурити Україну в темряву»

Доля світової демократії залежить від перемоги України в цій війні - Арсеній Яценюк на форумі РПР

Відкрито набір учасників на 11-й Київський Безпековий Форум для молоді — GEN W2: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ

Ситуація в енергетиці та економіці у зв’язку з активізацією російського терору: спеціальна сесія КБФ

Фонд «Відкрий Україну» та Київський Безпековий Форум шукають SMM-спеціаліста
Україна, Kиїв, 01001
© Благодійний фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»