![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fbr2_tmb_1000x666_c1d07f26b6.jpg&w=1920&q=75)
Під час наступу росії у Бородянці на Київщині орки влаштували штаб в інклюзивному центрі, де навчалися особливі дітки. Після деокупації українці навели у центрі лад, а Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» допоміг влаштувати діткам свято до Дня Миколая.
Команда Фонду «Відкрий Україну» передала малечі фліпчарти, розвиваючі іграшки, мольберти.
Російські загарбники під час окупації залишили в Бородянці рани, які ніколи не загояться, кажуть у Фонді. Директорка центру Тетяна Рябущиць розповіла команді «Відкрий Україну», як окупаційні війська поруйнували центр під час окупації, навіть розміщували тут свої РСЗВ.
Після деокупації дбайливі українці навели в центрі лад – і діти знову можуть отримувати тут навчання та турботу, яка їм так необхідна.
«Дякуємо дітям за світлі усмішки, які в ці темні часи надихають працювати ще більше та активніше. Нехай Святий Миколай береже всіх дітей. Перемоги Україні та її народу!» - написала прес-служба Фонду.
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F2024_07_16_drones_d71a7a2958.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F448886345_792818982995063_8782231217985842961_n_41e9aa1b8f.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F447772919_781272314149730_4946818612732496717_n_1_4d924e00e4.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F447484884_2135048776894002_5791437765282872814_n_1_a9722efcf8.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2FScreenshot_2024_06_16_at_23_48_29_9c41434ee7.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2FScreenshot_2024_06_16_at_23_59_45_af8830d422.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2FScreenshot_2024_06_17_at_00_04_08_dfc4c41162.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F2024_04_02_20_12_05_a7829b3886.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F2024_04_02_20_41_24_119453cb08.jpg&w=1920&q=75)
![image](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fksf-openukraine.s3.eu-central-1.amazonaws.com%2F0314_4_tmb_1000x666_6422e214e0.jpg&w=1920&q=75)