logo
About the foundation
Programs
News
Медіатека
Contacts
ua
en
search
facebooktwitteryoutubeinstagram
/images/common/burger-menu.svg
Місія Київського Безпекового Форуму
hero-image
Київський Безпековий Форум був заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

Відтоді КБФ став провідною міжнародною дискусійною платформою в Україні з питань війни та миру.

У наших подіях беруть участь видатні міжнародні лідери, політики, дипломати, експерти, активісти та журналісти.

З часу заснування ми провели тисячі подій – від щорічних зібрань до спеціальних заходів і сотень онлайн дискусій. За цими подіями слідкують мільйони людей в Україні та закордоном.
Головна місія нашого Форуму:
  • Захищати національні інтереси України в світі.
  • Формувати і розширювати коло міжнародних партнерів нашої держави.
  • Робити внесок у творення справедливого світового ладу, який ґрунтується на цивілізованих принципах та правилах.
Наші головні завдання полягають в перемозі України над російським імперіалізмом, вступі України в Європейський Союз та НАТО та поступі нашої держави як впливового, успішного і рівноправного учасника вільного міжнародного життя.
main mission
main-img-1
Діємо на зміцнення атлантичного союзництва та колективної безпеки євроатлантичного простору

Працюємо на користь регіонального партнерства і дбаємо про тісну політичну і безпекову взаємодію від Скандинавії до Кавказу, від Балтії до Чорного моря і Балкан.

Стоїмо на стороні сил глобальної демократії і прагнемо поширення цінностей демократії у світі.

Попри повномасштабну агресію Москви 24 лютого 2022 року й оточення столиці, Київський Безпековий Форум на жоден день не залишив столиці і продовжив свою роботу у тісній співпраці з нашими партнерами.

Ми інформуємо світ про становище в Україні і захищаємо національні інтереси разом з великою міжнародною командою України.
main-img-2
Нашими спікерами були такі відомі міжнародні діячі, як Вселенський Патріарх Варфоломій І, Президент США Джордж В. Буш, Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, Президент Латвії Вайра Віке-Фрейберґа, Прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт, Прем’єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма, Прем’єр-міністри Литви Андріус Кубіліус і Саулюс Сквернеліс, Прем’єр-міністр Естонії Тааві Рийвас, Прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп, Державний секретар США Кондоліза Райс, Заступниця Державного секретаря США Вікторія Нуланд, заступники Генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу, Роуз Готемюллер та Мірча Джоане, чотиризіркові генерали Веслі Кларк, Філіп Брідлав та Девід Петреус, а також такі видатні інтелектуали, як Тімоті Снайдер, Френсіс Фукуяма та Енн Епплбаум та десятки інших визначних постатей.
main-img-1
5 травня 2023 року засновано Раду Безпеки Київського Безпекового Форуму – неформальну дорадчу групу за участю відомих міжнародних та українських діячів. До її складу належать Прем’єр-міністр Австралії у 2013-15 роках Ентоні Ебботт, Прем’єр-міністр Литви у 1999-2000 та 2008-12 роках Андрюс Кубіліус, Командувач Центрального командування США у 2008-10 роках, Директор ЦРУ США у 2011-12 роках генерал Девід Петреус, Прем’єр-міністр Естонії у 2014-16 роках Тааві Рийвас, Голова Наглядової ради Інституту Аспен в Україні, Міністр фінансів України у 2014-16 роках Наталя Яресько.

Цінуємо співпрацю з нашими партнерами, серед яких Атлантична Рада, Королівський Інститут міжнародних відносин Chatham House, Центр з аналізу європейської політики CEPA, Мюнхенська Безпекова Конференція, Ризька Безпекова Конференція, Варшавський Безпековий Форум, Центр інформації та документації НАТО в Україні, Чорноморський фонд регіональної кооперації, Фонд Фрідріха Еберта та багато інших інституцій.

Наше головне гасло «Перемога України! Перемога світу!»