Фонд «Відкрий Україну» оголошує список відібраних учасників на Київський безпековий форум для молоді

19 березня 2015, 13:33

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» оголошує список відібраних учасників на Київський безпековий форум для молоді, який відбудеться 25-26-го березня у Києві.

 

 

На адресу Фонду надійшло понад 500 заявок на участь у Форумі.

«Із великою приємністю хочеться відзначити рівень підготовки людей, котрі подавалися на участь у нашому заході. Нам надзвичайно приємно, що в Україні так багато талановитої, розумної, громадсько активної молоді. Це – нове покоління, яке повинне увібрати розум та мудрість старших поколінь, продемонструвати молодий запал і ідеалізм й, наповнившись впевненістю в своїх силах, приступити разом із нами до побудови майбутнього. Сподіваюся, що участь у ІІІ Київському безпековому форумі для молоді додасть знань та досвіду, які знадобляться для розбудови сильної та процвітаючої України», - наголосила Голова Наглядової ради Фонду «Відкрий Україну» Терезія ЯЦЕНЮК.

Нагадаємо, темою цьогорічного Київського безпекового форуму для молоді є «Роль нового покоління у збереженні миру та безпеки».

Для інформації:

Молодіжний Безпековий Форум – це ініціатива Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», метою якої є створення платформи для молоді з різних країн задля обговорення проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики. Головна мета Форуму – надати можливість молоді брати активну участь в політичному процесі та отримати навички політичного аналізу.

  1. Ірина КРУПЕНЯ - Слухачка, Дипломатична академія України
  2. Андрій ГНІДЕЦЬ - Асистент-консультант, Верховна Рада України
  3. Ірина КУПЧУК - Асистент-консультант, Верховна Рада України
  4. Анна БУЧИНСЬКА - Студентка, Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  5. Марк ОПАНАСЮК - Юрист, Юридична фірма ILF
  6. Віталій ШАРЛАЙ - Експерт, Реанімаційний пакет реформ
  7. Ольга ВАСИЛЬЧЕНКО - Студентка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  8. Олена КАЛУГІНА - Член ради директорів, Молодіжна дипломатична ініціатива
  9. Ксена СКОРИК - Член, Молодіжна організація Атлантичного договору
  10. Катерина БЕРЕЗОВСЬКА - Координатор проектів, Варшавська Місія Майкла Боні
  11. Вадим МІСЬКИЙ - Експерт, Реанімаційний пакет реформ
  12. Микола БЕЛЕСКОВ - Студент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  13. Марта ВІТВІЦЬКА - Студентка, Національний університет України «Київський політехнічний інститут»
  14. Ірина ГАСЮК - Асистент-консультант, Верховна Рада України
  15. Ольга ЗЕЛЕНЮК - Тренер, Український центр Злагоди
  16. Єлизавета ЯСЬКО - Український кризовий медіа-центр
  17. Андрій НЕЧИПОРЕНКО - Помічник народного депутата, Верховна Рада України
  18. Валерія СТЕПАНЮК - Менеджер з логістики, SKY LTD
  19. Павло ЧЕРКАШИН - Директор, Молодіжна дипломатична ініціатива
  20. Геннадій МАКСАК - Директор, Фонд міжнародних та регіональних досліджень «Полісся»
  21. Анастасія МЕЛЬНИК - Помічник-консультант, Верховна Рада України
  22. Марія ЗОЛЬКІНА - Політичний аналітик, Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
  23. Дарина СОКОЛОВА - Експерт, Центр Разумкова
  24. Злата СИМОНЕНКО - Помічний народного депутата, юрист, Верховна Рада України
  25. В’ячеслав ШУТЕНКО - Слухач, Дипломатична академія України
  26. Ярослав ЧОРНОГОР - Старший науковий співробітник, Національна Академія наук України
  27. Станіслав МАСЕВИЧ - Юрист, проект Комісії ЄС
  28. Марія СИМОНОВА - Член, Українська національна платформа Східного партнерства Форуму громадянського суспільства
  29. Ілля ГАВРИЛЕНКО - Аспірант, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  30. Віра КОНСТАНТИНОВА - Інтерн, Верховна Рада України
  31. Ольга КОРБУТ - Експерт, Благодійний фонд «Майдан закордонних справ»
  32. Максим ЩЕРБАКОВ - Неурядова організація «Європейський рух для України»
  33. Ярослав ЮЩЕНКО - Інститут Президента Ющенка
  34. Олександр ЯРОЩУК - Журналіст, організація «Громадський простір»
  35. Вікторія ШВИДЧЕНКО - Голова відділу міжнародних зв’язків, ГО «Львівська академія прав людини імені Дона Боско»
  36. Аліна КОЗОРІЗ - Студентка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  37. Олексій ПОЛТОРАКОВ - Експерт, Національний інститут стратегічних досліджень
  38. Максим КРАВЦОВ - Експерт, Національний інститут стратегічних досліджень
  39. Марія ЧЕХОВСЬКА - Студентка, Національна академія Служби безпеки України
  40. Аліна БУГАР - Засновник, організація «Мистецтво Протоколу»
  41. Тетяна ТЕМНЮК - Асистент-консультант, Верховна Рада України

Учасники з регіонів:  

1. Маргарита МУХІНА - Аспірантка, Маріупольський державний університет (Маріуполь, Донецька область)

2.    Дмитро ШИТІКОВ - Студент, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Чернівці)

3.    Анастасія БРАЇЛО - Аспірант, Одеський національний університет (Одеса)

4.    Андрій ХІМЯК - Член громадської організації, «Львівський  центр міжнародного права та прав людини» (Львів)

5.    Вікторія АНТОНЕНКО - Студентка, Одеський національний університет імені І. Мечникова (Одеса)

6.    Роман ПОЛІЩУК - Студент, Львівський національний університет імені Івана Франка (Львів)

7.    Ольга СЛАВІНА - Аспірантка, Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара (Дніпропетровськ)

8.    Віктор ЗАГРЕБА - Керівник НГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (Яремче, Івано-Франківська область)

9.    Назар ДЯЧОК – Студент, Львівський національний університет імені Івана Франка (Львів)

10.  Дарина ГЛУЩЕНКО - Юрист реєстраційної служби Міністерства юстиції (Луцьк, Волинська область)

11. Олександра ТЕРЕНТЬЄВА - Харківський національний університет імені В. Каразіна (Харків)

12. Наталія ПЕТРИЦИН - Член, Об’єднана організація адвокатів (Львів)

13. Ірина ДОБРОГОРСЬКА - Студентка, Український католицький університет (Львів)

14. Марія ВЛАДІМІРОВА - Студентка, Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара (Дніпропетровськ)

15. Ірина ТАРНАВСЬКА - Керівник молодіжного прес-центру Дніпропетровської ОДА (Дніпропетровськ)

16. Аліна ШИМАНСЬКА - Студентка, Житомирський національний університет (Житомир)

17. Максим ІВАНОВ - Аспірант, Національний інститут стратегічних досліджень (Ужгород, Закарпатська область)

18. Іван ЖЕВЕД - Кореспондент, журнал «Вільний репортер» (Червоний Луч, Луганська область)

19. Марта ЛЕВИЦЬКА - Проектний менеджер, ГО «Львівська академія прав людини Дона Боско» (Львів)

20. Олександр КРИВЕНКО - Медіатор, юридична фірма «Шкребець і партнери» (Харків)

21. Вікторія ЛУЧКА - Президент, ГО ««Львівська академія прав людини імені Дона Боско» (Львів)

22. Сергій ПАЩУКОВ - Студент, Інститут розвитку та соціальних ініціатив (Луганська область)

23. Віталій ЯРМОЛЕНКО - Студент, Національний університет «Острозька академія» (Рівненська область)

Закордонні учасники:

  1. Войчех ЯКОБІК - Головний редактор, BiznesAlert.pl portal(Польща)
  2. Маріус МАЦІОТТІ - Студент, Королівський коледж Лондона (Німеччина)
  3. Міхав РОМАНОВСКІ - Координатор проектів, Фонд Маршала «Німеччина-США» (Польща)
  4. Блаз ГРІЛЬДЖ - Генеральний Секретар, Молодіжний Атлантичний Альянс (Словенія)
  5. Пітер Марк Джеймс ШАРП - Молодіжний посол Великобританії до ОБСЄ (Великобританія)
  6. Томас СІЗІК - Менеджер проектів, Центр європейських та Північноатлантичних справ (Словаччина)
  7. Денис КОЛЬГА - Член, «Білоруський Союз Молодіжних громадських асоціацій» (Білорусія)
  8. Джорджі ВАРДІШВІЛІ - Національний експерт у сфері медіа та політики, Служба зовнішньої політики (Грузія)
  9. Фелікс МУНЧ - Головний редактор, журнал Політичної освіти (Німеччина)
  10. Медея ГЕГЕЧКОР - Спеціаліст з міжнародних відносин, Центральна виборча комісія Грузії (Грузія)
  11. Бен МЕЛЛОН - Менеджер проектів, CIPCR International (Велика Британія)
  12. Бартош МАРЦІНКОВСЬКИЙ - Асистент редактора, видання «Нова Східна Європа» (Польща)
  13. Cейхун ВЕЛІЄВ - Менеджер, Центр національних та міжнародних досліджень (Азербайджан)
  14. Матіас КАЙЗЕР - Організатор, Дрезденський форум міжнародної політики (Німеччина)
  15. Шота МЧЕДІШВІЛІ - Політичний експерт, юрист, ГО CBC (Грузія)
  16. Фабіан РІГЕР - Студент, (Німеччина)

 

PRINT_PAGE